توسط: شاه گرافیک در: اسفند ۰۹, ۱۳۹۵ در: دانلود فتوشاپ, فتوشاپ نظر: ۰

فتوشاپ پرتابل CS v.8 نرم افزاری است برای ایجاد و طراحی تصاویر و همچنین انجام تغییرات دلخواه بر روی تصاویر؛ مانند تمام نسخه های فتوشاپ. اما تفاوت اصلی با نسخه های اصلی فتوشاپ آن است که این ورژن پرتابل است. به این معنا که شما این فتوشاپ را با حجم ۴۰ مگابایت می توانید همیشه و در حافظه فلش همراه خود داشته باشید.

فتوشاپ نرم افزاری است برای ویرایش و ایجاد تصاویر که در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار را بیان می کنیم. ۱- طراحی و چاپ بنر ، لوگو ، هدر ، کارت ویزیت و.. ۲- ایجاد و طراحی تصاویر گرافیکی و زیبا ۳- امکان ترکیب و ادغام تصاویر ۴- افزایش کیفیت تصاویر ۵- تغییر فرمت تصاویر و.. . به صورت کلی امکان هرگونه تغییر و ویرایش تصاویر و همچنین ایجاد تصاویر در فتوشاپ وجود دارد که البته یادگیری آن نیازمند آموزش ، تمرین و تجربه است. برای آموزش فتوشاپ می توانید به بخش آموزشی مربوط مراجعه کنید.

نکاتی برای نصب و اجرای نرم افزار : ۱- پس از دانلود پوشه زیپ ، آن را از حالت فشرده خارج کرده و فایل Photoshop.CS.v8.0.exe را در محیطی که مایل به اجرا هستید کپی و سپس اجرا کنید. . ۲- نرم افزار فتوشاپ پرتابل CS v.8 برای ویندوز های ۷ و ۱۰ کاملا تست شده است و می توانید استفاده کنید. ۳- به دلیل پرتابل بودن این نسخه ، احتمال بروز اختلال در اجرای این نرم افزار در برخی از نسخه های ویندوز وجود خواهد داشت. لذا توصیه می شود در صورت امکان حتما از نسخه اصلی استفاده کنید.


exe : فرمت
حجم فایل :۴۰ مگابایت
نسخه : ۸

Trackback URL: http://shahgraphic.com/%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%be-%d9%be%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84-cs-v8/trackback/

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *