توسط: شاه گرافیک در: خرداد ۰۹, ۱۳۹۶ در: فونت, فونت فارسی نظر: ۰

فونت ایران نستعلیق ، از دیگر فونت های کاربردی نستعیلق است که امروز برای دانلود قرار داده ایم. این فونت زیبا کاربرد های بسیاری در انجام کارهای گرافیکی و خوشنویسی نستعلیق دارد. لازم به ذکر است نسخه های قبلی این فونت دارای مشکلات ناسازگاری با نرم افزار های گرافیکی مختلف بود اما در نسخه جدید فونت ایران نستعلیق هیچ گونه ناسازگاری با نرم افزار های مختلف همچون آفیس ، فتوشاپ و.. وجود ندارد و می توانید آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

نکته : هرچند عملکرد این فونت همانند سایر فونت های قرار داده شده در شاه گرافیک تایید می شود اما بهترین عملکرد و کاربرد این فونت در نرم افزار فتوشاپ، استفاده از آن در جملات کوتاه و یک کلمه ای می باشد. در سایر نرم افزار ها همچون آفیس چنین محدودیتی وجود ندارد.


حجم فایل : ۰/۵ مگابایت

همچنین شما می توانید فونت های پیشنهادی و درخواستی خود را نیز برای ما ارسال کنید. اگر فکر می کنید فونت مورد نظر شما می تواند کاربردی و مفید باشد نام آن را در قسمت نظرات بیان کنید. همچنین اگر به دنبال فونت خاصی هستید نیز می توانید توضیحات و یا نام آن را بیان کنید.

اگر می خواهید از جدیدترین نوشته های شاه گرافیک با خبر شوید می توانید ایمیل خود را در قسمت خبرنامه درج کنید. همچنین می توانید به بخش مرکز آموزش شاه گرافیک نیز مراجعه نمایید.

Trackback URL: http://shahgraphic.com/%d9%81%d9%88%d9%86%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82/trackback/

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *