تماس با ما

در صورت هرگونه پیشنهاد ، انتقاد و ایده می توانید از طریق فرم زیر آن را با ما در میان بگذاریددرود بر خدای هنرآفرین نگارنده هر گل آتشین

شاه گرافیک در دی ماه ۱۳۹۵ چشم به جهان گشود. هدف ما در شاه گرافیک انجام امور گرافیک در بالاترین سطح کیفیت می باشد. در کنار این مهم ایجاد یک مرکز آموزش گرافیک و ارائه مقالات کاربردی مانند آموزش فتوشاپ ، دانلود فتوشاپ ، دانلود فونت فارسی و.. نیز جزء اولویت های شاه گرافیک می باشد.

خوب است بدانید که ما در حال راه اندازی سرویس هایی از قبیل فتوشاپ آنلاین و همچنین سرویس پرسش و پاسخ فتوشاپ هستیم. فتوشاپ آنلاین همانطور که از نام آن پیداست همان نرم افزار فتوشاپ است با این تفاوت که بدون نیاز به دانلود و نصب و تنها با اتصال به اینترنت می توان از آن استفاده کرد. سرویس پرسش و پاسخ نیز مانند یک انجمن عمل خواهد کرد. سایر توضیحات بماند پس از راه اندازی سرویس.

تمام آنچه هستیم و خواهیم بود را گفتیم. حال شما بگویید. نظر شما راجع به وضعیت فعلی و برنامه های آینده شاه گرافیک چیست. از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. پشتوانه ما بودن شماست در کنار شاه گرافیک. پایدار باشید و سربلند.